Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...

Go down 
+2
Surutka
vlada
6 posters
AuthorMessage
vlada
Novi Clan
Novi Clan



Posts : 250
Points : 381
Reputation : 2
Join date : 2010-06-11
Location : srbija

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySat Sep 11, 2010 10:42 pm

Kao sto sam rekao ne treba mi admin , ali za ovo da ga izgubim ...LOL
prvo Bhoop sa skriptom, drugo ako ovo nije radar ili wh ja onda css nikada nisam igrao!!!



[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
vlada
Novi Clan
Novi Clan



Posts : 250
Points : 381
Reputation : 2
Join date : 2010-06-11
Location : srbija

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySat Sep 11, 2010 10:45 pm

A demo sam zaboravio da uploadujem... izvinjavam se moja greska...
Dok drugi admini ni ne snimaju demo a banuju , ja ga gubim zbog greskice...
Necu da imenujem ali 100 bana sam video a samo par demoa, nebitno...
Gorane ne vracaj mi admina iako najvise vremena provodim na serveru, i do sad nisam imao greske, i prvi sam posle tebe dobio Stamm vip, i igram od pre ko zna koliko na tvom serveru i samo njega imam u favorites, i ja mislim da je dosta sa moje strane...
Back to top Go down
Surutka
Novi Clan
Novi Clan
Surutka


Posts : 73
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 2010-06-24
Age : 45
Location : Obrenovac

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 12:29 am

+ za Vladu
zato sto je KRALJ!!!
Back to top Go down
Dr. SaSa
Novi Clan
Novi Clan
Dr. SaSa


Posts : 129
Points : 168
Reputation : -3
Join date : 2010-04-16
Location : TREBINJE

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 12:42 am

jbg ja demo nikako nemogu da upladam nzm zasto...al i ja kazem + za vladu jer je KRALJINA najveca i zao mi je jer nema vise admin uvek je bio na serveru....al dali je on u pravu u vezi ovoga BANOVANJA,neznam jer nemogu pogledat demo...pozz
Back to top Go down
RIS
Novi Clan
Novi Clan



Posts : 70
Points : 100
Reputation : 2
Join date : 2010-07-25
Location : Banja Luka

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 2:53 am

jbg dovoljno dugo igras na serveru i dugo si admin da znas i sam da treba demo iako drugi govore ban snjimi i banaj gotova stvar
Back to top Go down
InFAMOUS
Admin
Admin
InFAMOUS


Posts : 306
Points : 508
Reputation : 4
Join date : 2010-01-07
Age : 50
Location : Srbija

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 3:24 am

vlada wrote:
Kao sto sam rekao ne treba mi admin , ali za ovo da ga izgubim ...LOL
prvo Bhoop sa skriptom, drugo ako ovo nije radar ili wh ja onda css nikada nisam igrao!!!

[You must be registered and logged in to see this link.]


vlada wrote:
A demo sam zaboravio da uploadujem... izvinjavam se moja greska...
Dok drugi admini ni ne snimaju demo a banuju , ja ga gubim zbog greskice...
Necu da imenujem ali 100 bana sam video a samo par demoa, nebitno...
Gorane ne vracaj mi admina iako najvise vremena provodim na serveru, i do sad nisam imao greske, i prvi sam posle tebe dobio Stamm vip, i igram od pre ko zna koliko na tvom serveru i samo njega imam u favorites, i ja mislim da je dosta sa moje strane...


Drugi admini snimaju DEMO, Nesnimaju samo ako je AIMBOT i to onaj NAJGORI
to izgleda da svi znaju osim tebe

jedini ja imam pravo da banujem bez DEMA,

a to da si najvishe na serveru (nebih reko)
[You must be registered and logged in to see this link.]

to nema nikakve veze ko je koliko na serveru

ADMINU se zna koji mu je POSAO..... Zato je i ADMIN

Ti nepostujes moj trud i rad na (serveru,forumu,pluginima, i ostalim sranjima)
kroz koje se ja trudim da na serveru bude sve OK i kako treba

Dao sam ti ADMINA i oduzeo sam ti ga na 7DANA (bi trebalo) ali od sad ga vishe nemash
i svaki ADMIN koji nebude postovao MOJU ODLUKU
bice sankcionisan

NA Drugim serverima ljudi cekaju na admina i nikad ga ne dobiju
a kod nas na BGD ja dajem izgleda na lepe oci

Jos nesto.Na ovom demu se nevidi ni BHOP ni WH ni Radar hack...

toliko od mene

poz
Back to top Go down
https://dust2.aktiv-forum.com
vlada
Novi Clan
Novi Clan



Posts : 250
Points : 381
Reputation : 2
Join date : 2010-06-11
Location : srbija

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 4:27 am

LOL brate ne vidi se nista? To hoces da kazes?
OK!!!
Ako ti kazes tako , onda sam ja lud... Nebitno...
Ukoliko sam te uvredio na bilo koji nacin - izvinjavam se !
Lepo sam ti rekao da mi admin ne treba, a to sto si ti najvise na serveru se nije odnosilo na tebe , ti si head admin i server je tvoj valjda bi i trebalo da si navise na njemu...
Prvo - nikada nikog nisam uvredio, drugo- igrace sam ispostovao sto je vise moguce,
trece - nisam mislio na sad trenutni tajming igranja , nego na to da css igram citavih 2 godine i samo na tvojim serverima sam igrao!!!
Ja imam moje misljenje , ti svoje i to je OK...
Toliko od mene... Postovanje svima.
Back to top Go down
RIS
Novi Clan
Novi Clan



Posts : 70
Points : 100
Reputation : 2
Join date : 2010-07-25
Location : Banja Luka

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 4:32 am

sad sam gledo nema nista stvarno ni bani hop ni wh fino igra momak,al i ako si pogrijesio sa banom nema veze tu je demo da procjenimo poz
Back to top Go down
InFAMOUS
Admin
Admin
InFAMOUS


Posts : 306
Points : 508
Reputation : 4
Join date : 2010-01-07
Age : 50
Location : Srbija

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 4:37 am

Problem je u tome sto kad admin napravi gresku treba da se sankcionise
to mi je ostalo jos od Terra.net.ba dok sam bio admin kod njih,
i nisi imao pravo da se zalis jer si VIDNO napravio greshku...

A danas cim sankcionises, odmah sledi SKINI mi ADMINA netreba mi vishe

a to dali ti igrash na BGD dugo, to jeste, igrash dugo
ali to nema nikakve veze sa ADMINOM

a pogotovo sa ovaj demo sto si SNIMIO, gde se ni u jednom trenutku nevidi
da decko ima B-hop radar ili WH.
Da ja sad moram i ona 2 dema koja si SNIMIO da pregledam

da nebude ADMINI neprepoznaju SKILERA od CHITERA

Back to top Go down
https://dust2.aktiv-forum.com
vlada
Novi Clan
Novi Clan



Posts : 250
Points : 381
Reputation : 2
Join date : 2010-06-11
Location : srbija

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 4:43 am

Ma Rise i da nema nista od toga na demo-u se jasno vidi da psuje, a ako treba svakog po naosob da opominjemo e onda jbg...
Glavna poenta svega je da ste svi pogresili a da ja jedini ispastam zbog greske!!!
Ja admina nisam ni trazio ali kad ovako na glupost ga gubim- pada mi krivo!!!
Shvatas li poentu?!?!
Taj lik je jedini koga sam banao bez demoa i sad mi odmah uzimaju admina na 7 dana ... Hehe , mene je licno pre godinu dana banovao Goran , zato sto sam xXx ubio u katasu awp-om u skoku... Nisam mu ni rec rekao! Igram samo na BGD serveru i trazim samo malo postovanja. Nista drugo!
Back to top Go down
vlada
Novi Clan
Novi Clan



Posts : 250
Points : 381
Reputation : 2
Join date : 2010-06-11
Location : srbija

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 4:45 am

Veruj mi gorane da ce vam ovaj kad-tad pasti, ima ali vesto krije...
Back to top Go down
Dr. SaSa
Novi Clan
Novi Clan
Dr. SaSa


Posts : 129
Points : 168
Reputation : -3
Join date : 2010-04-16
Location : TREBINJE

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 11:53 am

Daj sta se svadjate...a Vlado brate i ti malo domuzas ako si napravio gresku prihvati to da nema admina 7 dana...a ne da govoris NETREBA TI...bice ti kasnije zao...i ja sam bio sankcionisan...pa dobrom voljom Gorana mi je bio vracen ADMIN...

Pozz
Back to top Go down
InFAMOUS
Admin
Admin
InFAMOUS


Posts : 306
Points : 508
Reputation : 4
Join date : 2010-01-07
Age : 50
Location : Srbija

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 12:59 pm

Od negde mora da se krene, nemam ja nista protiv tebe
naprotiv bas te gotivim i totalno si mi OK tip

ali brate shvati MOra da ima NEKIH PRAVILA

to dali si ti,sasa,laser, ili bilo ko drugi to nema nikakve veze


Back to top Go down
https://dust2.aktiv-forum.com
Hawk
Admin
Admin
Hawk


Posts : 145
Points : 194
Reputation : 4
Join date : 2010-03-22
Age : 55
Location : Germany

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 6:16 pm


demo i screenshot (stats) mor da se pravi dabi imali dokaz da je stvarno citer ako se Zali covek.

Kako bi mi sada dokazali da je on stvarno chiter ako nemamo dokaze (demo) i decko se zali ovde u forum ako nemamo dokaze skidamo bann.



Pozdrav Dragan (alias Hawk)
Back to top Go down
http://www.noxek-esports.com
Hawk
Admin
Admin
Hawk


Posts : 145
Points : 194
Reputation : 4
Join date : 2010-03-22
Age : 55
Location : Germany

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 7:08 pm

gledao sam demo osim da je 2 puta nekom jebao mater nema ni wh ni neki drugi hack na taj demo pokusavao je nekolko puta da skace kao banyhop ali nezna.

bann nije opravdan
Back to top Go down
http://www.noxek-esports.com
Dr. SaSa
Novi Clan
Novi Clan
Dr. SaSa


Posts : 129
Points : 168
Reputation : -3
Join date : 2010-04-16
Location : TREBINJE

Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... EmptySun Sep 12, 2010 8:36 pm

uspio sam pogledati demo i cheat se i ne primeti bas...samo bhop je pokusavao i psovao...pozz
Back to top Go down
Sponsored content





Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty
PostSubject: Re: Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...   Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin... Empty

Back to top Go down
 
Posto sam zbog ovog bana izgubio admina ja kazem da mi ni ne treba admin...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zasto sam ja banan zbog navodnog wh
» Veceras je xHaRiBosta[R] dobio BAN zbog wollhack...evo demo!
» Basstard.. msm da ne treba nista vise da se prica...
» BANAN ADMIN RIS

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: [»] Prijava Citera na serveru-
Jump to: